Pěstování máku setého s pomocnou plodinou

Centrum precizního zemědělství se podílelo na zpracování technologického postupu pěstování máku setého s pomocnou plodinou. Publikace popisující cíle a možnosti uplatnění pomocných plodin v porostech máku setého, včetně technologických doporučení a ekonomických analýz, je primárně určena pro zemědělskou praxi. 

Technologie byla vyvinuta a ověřena v rámci sdružení zemědělských subjektů, zástupců výzkumné sféry a výrobců a prodejců zemědělské techniky – Vysokomýtské synklinály.

 

Název publikace: Pěstování máku setého s pomocnou plodinou – pěstební technologie

Autorský kolektiv: Václav Brant, Jindřich Šmöger, Josef Čejka, Milan Kroulík, David Ryčl, Jiří Kunte

 

Zpracovatel: Statek Bureš, s.r.o.

Bučina 76, 566 01

e-mail: info@agkaizen.cz

 

Projektová podpora:

Výsledky zahrnuté do předkládané publikace byly získány v rámci projektu:

Podpora operačních skupin a projektů EIP, Program rozvoje venkova pro období 2014–2020 (PRV), 17/005/1611a/453/00010 „Půdoochranné technologie v oblasti Vysokomýtské synklinály“.

 

Publikace je volně ke stažení ZDE.

 

Vydavatel: Kurent, s.r.o.

Vrbenská 197/23, 370 01 České Budějovice

Tel.: +420 387 202 310

e-mail: kurent@kurent.cz

 

ISBN 978-80-87111-83-3

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.