Naše pole 2018 a CPZ

Centrum precizního zemědělství se na výstavě Naše pole 2018, která proběhla 19. a 20.6.2018, prezentovalo odborným programem zaměřeným na problematiku vodní bilance porostů a vlivu systémů hospodaření na stabilitu vodní bilance. Součástí programu byly i ukázky měření fyzikálních vlastností půdy, porostní srážky, vodního stresu rostlin a simulace vlivu porostu na distribuci atmosférické srážky.

Odborný program byl rozdělen na teoretickou část, která probíhala formou přednášek v seminárním stanu a na praktickou část nacházející se  na demonstrační ploše

 

Centrum precizního zemědělství děkuje všem návštěvníkům jeho expozice na výstavě Naše pole 2018

 

Přednášky prezentované v rámci odborného programu ve formátu PDF jsou ke stažení na této stránce.

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.