KNIHA – Implementace navigačních technologií a aplikací s podporou GPS

Pracovníci CPZ se podíleli na vzniku odborné publikace: Implementace navigačních technologií a aplikací s podporou GPS, kterou vydala Agrární komora ČR. Navigační přístroje a technologie nás v současné době provázejí doslova na každém kroku. Možností, jak využít znalost přesné polohy je mnoho a řada technologií je na této přesnosti doslova založena. Publikace, která sestává z výsledků autorského kolektivu, přináší poznatky s uplatněním navigačních přístrojů v rostlinné výrobě. Znalost polohy a kombinace s vhodným strojním vybavením, nachází uplatnění od zpracování půdy po sklizeň. Texty jsou doplněny názornými mapovými podklady, obrázky, grafy a tabulkami.

Souhrnné informace: Implementace navigačních technologií a aplikací s podporou GPS. Milan Kroulík, Václav Brant, Petr Zábranský, Michaela Škeříková

Vydavatel: Agrární komora České republiky Počet stran: 56, obsahuje 76 obrázků a 3 tabulky ISBN: ISBN 978-80-88351-04-7

Publikaci vydala Agrární komora České republiky

Publikace byla vytvořena pouze za finanční podpory Ministerstva zemědělství ČR.

Výtisky budou zdarma k osobnímu vyzvednutí dostupné od 30.11.2019 na CPZ v Praze (kontakt: kroulik@tf.czu.cz) a na Úřadu Agrární komory ČR.

Autoři děkují Agrární komoře ČR a MZe ČR za možnost vydání publikace.

 

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.