Pracovníci CPZ navštívili Technickou univerzitu v Madridu

Pracovníci CPZ navštívili Technickou univerzitu v Madridu (UPM, http://www.upm.es) ve dnech 19.-22.2.2019. Cílem této návštěvy bylo seznámit se s výzkumnými centry blízkými preciznímu zemědělství a navázat s nimi užší spolupráci. Mezi významná centra, s jejichž zástupci se pracovníci CPZ setkali, patří i výzkumné centrum „The Research Centre for the Management of Agricultural and Environmental Risks“ (CEIGRAM) a Výzkumný tým Agronomické fakulty UPM (GESyP).