CPZ na zimních agrotechnických seminářích firmy Bednar FMT

Pracovníci Centra precizního zemědělství se aktivně podíleli na odborném programu zimních agrotechnických seminářů firmy Bednar FMT, které proběhly 13.2.2019 v Zichovci, 14.2.2019 v Choťovicích, 20.2.2019 v Pačlavicích a posledním místem konání byl 21.2.2019 Týn nad Vltavou. Problematika prezentovaná CPZ byla zaměřena na implementaci biotických intenzifikací do pěstebních systémů polních plodin při využití principů precizního zemědělství. Praktické výstupy z výzkumných aktivit CPZ cíleně zaměřené na potřeby zemědělské praxe vycházely i ze spolupráce s firmami Bednar FMT a Strom Praha. Součástí prezentace byly rovněž výsledky získané v rámci projektů PRV v operaci 16.1.1 Podpora operačních skupin a projektů EIP, projekt č. 17/005/1611a/453/00010 a projektu TAČR TH03010409. Na jejich řešení se mimo dalších subjektů podílí Centrum precizního zemědělství při ČZU v Praze a firma Bednar FMT.

Cílem obou projektů je transfer výsledků do zemědělské praxe. Z tohoto důvodu jsou informace prezentované na seminářích dostupné na stránkách CPZ – prezentace ve formátu PDF.

Prezentace ke stažení je umístěna na této stránce:

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.