14. Mezinárodní konference o precizním zemědělství

Pracovníci CPZ se aktivně zúčastnili 14. Mezinárodní konference o precizním zemědělství, kterou pořádala Mezinárodní společnost pro precizní zemědělství (ISPA). Konference se konala v termínu od 24. do 27.6.2018 v Montrealu v Kanadě. Podrobnější informace naleznete na stránkách ISPA https://www.ispag.org/icpa.

 

Konference byla rozdělena na přednáškovou část a na praktickou část, která probíhala formou exkurze na vybrané farmy a výzkumné stanice, včetně návštěvy pracoviště precizního zemědělství Univerzity McGill v Montrealu (https://www.mcgill.ca/macdonald/).

Publikovaný výstup CPZ a vybrané fotografie převážně z praktické části programu jsou ke stažení na této stránce ve formátu PDF.

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.