Otevřené jaro

Dobrý den,

rádi bychom vás tímto pozvali na 5. ročník série webinářů zaměřených na české zemědělství a zemědělskou výrobu, české farmy, vzdělávání, životní prostředí, územní plánování, cestovním ruch a turistiku, podporu regionů.

Chcete zjistit možnosti, jak využít otevřená data ve vlastních aktivitách či aplikacích? Chcete se seznámit s moderními trendy nejen v oblasti prostorových dat, digitální transformace, automatizace procesů a posunout tak své podnikání do digitální doby?

Situace spojená s pandemií COVID-19 nám bohužel neumožňuje předat Vám tyto informace osobně prostřednictvím každoročně konané akce Pražský týden velkých a otevřených dat, a proto jsme se rozhodli změnit formát této akce na online událost nesoucí název Otevřené jaro https://www.otevrenejaro.cz/.

V rámci tohoto čtyřměsíčního “webinářového maratonu” jsme pro vás připravili celkem 12 webinářů, které se budou pravidelně konat každé úterý v čase 13:00 a budou dostupné zcela ZDARMA.

Ve druhé polovině tohoto maratonu budeme také organizovat tradiční INSPIRE Hackathon, kde budete mít možnost vyzkoušet si prakticky nové technologie a kdy naše infrastruktury budou otevřeny také vývojářům. Již nyní jsme otevřeni vašim nápadům a podnětům, které rádi zařadíme mezi cíle tohoto hackathonu.

PŘEHLED WEBINÁŘŮ

12.1.2021, 13:00 Tvorba mapových podkladů pro variabilní aplikace v precizním zemědělství pomocí webového nástroje 12.1.2021, 13:00 - záznam webináře ZDE

19.1.2021, 13:00 Sdílení prostorových dat – ukázka QGIS LayMan Pluginu a HSLayers-NG webové technologie 19.1.2021, 13:00

26.1.2021, 13:00 SensLog – řešení pro integraci senzorů a správu senzorových dat

2. 2. 2021, 13:00 Agronode – Autonomní telemetrická stanice na bázi IoT technologie

9. 2. 2021, 13:00 Agrihub – české zemědělské inovační centrum

16. 2. 2021, 13:00 Lesprojekt cloud – prostředí pro aplikace a data

23. 2. 2021, 13:00 Atlas regionálních specialit - představení modelu online prodeje pro podporu farem a regionu vice informací a další webináře na stránkách
https://www.otevrenejaro.cz/

Webináře jsou vedeny v českém jazyce a jsou ZDARMA. Před každým bude publikován odkaz, prostřednictvím kterého budete moci webinář sledovat živě. Přesto doporučujeme se registrovat předem na adrese
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeEhGpnWe-DPMkc4PHvRc0m-dw87CiNgJeuSodHfj6qNEs5VQ/viewform

To nám umožní s Vámi lépe komunikovat a informovat Vás o novinkách. Veškeré webináře budou v češtině a budou zveřejněny na YouTube.

Těšíme se na Vaši účast!

S pozdravem
Hana Kubíčková
Plan4all z.s.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.